Novinky

16.6.2015

COMPLETE CZ na semináři Klimatizace datových center demonstroval, jak zvýšit efektivitu chlazení non-IT infrastruktury

COMPLETE CZ se stal jedním z hlavních partnerů odborného semináře Infrastruktura datových center, který 2. června 2015 uspořádala Společnost pro techniku prostředí. Seminář společnost nepodpořila jen finančně, ale přispěla také významnou měrou k udržení vysoké kvality jeho obsahové stránky.

29.5.2015

COMPLETE CZ zve na seminář Klimatizace datových center

Společnost COMPLETE CZ si vás dovoluje coby jeden z hlavních sponzorů pozvat na seminář Klimatizace datových center, který pořádá 2. června 2015 Společnost pro techniku prostředí. Seminář se uskuteční v prostorách Masarykovy koleje ČVUT, jež sídlí v ulici Thákurova 1 v pražských Dejvicích.


25.4.2014

COMPLETE CZ na konferenci Infrastruktura datových center úspěšně demonstroval, jak lze ušetřit v oblasti non-IT infrastruktury

COMPLETE CZ se stal hlavním partnerem konference Infrastruktura datových center, kterou 10. dubna 2014 uspořádala Asociace za lepší ICT řešení v reprezentativních kongresových prostorách v hotelu Clarion Congress Hotel Praha.

31.3.2014

COMPLETE CZ podpořil březnovou konferenci Datová centra

COMPLETE CZ se zúčastnil a finančně podpořil konferenci Datová centra, kterou 25. a 26. března 2014 pořádal Institute for International Research v kongresové části pražského hotelu Holiday Inn Prague.

20.2.2014

Proč se nevyplatí podceňovat energetické náklady chlazení

Prohlubující se digitalizace světa obchodu dnes klade extrémně vysoké požadavky na platformy pro datová centra. Trendem současné doby jsou IT řešení a prostředí s extrémně vysokou uživatelskou hustotou a mírou konsolidace.

29.1.2014

Vytopení a jiným živelným katastrofám v datacentrech lze efektivně zabránit

Tento týden dostal jeden z velkých českých hráčů na poli cloudových a telehousingových služeb, společnost Casablanca INT, poměrně drsnou lekci...

25.10.2013

AST Modular kontejnerová záložní datacentra u petrolejového giganta v Ománu

AST Modular v polovině roku úspěšné dokončil projekt modulárního datacentra pro společnost Petroleum Development Oman v sultanátu Oman. Kontejnerová datová centra od AST Modular zde podporují nouzový záložní plán společnosti PDO pro případ neštěstí.

25.10.2013

Úsporný soukromý cloud od AST Modular na Haiti

AST Modular, španělský hráč na trhu s modulárními datacentry, a DMS International, jeden z nejrychleji se rozvíjejících poskytovatelů IT služeb na Haiti, úspěšné zprovoznili soukromý cloud box společnosti AST, který umožňuje poskytovat hostingové a outsourcingové služby soukromým i veřejným zákazníkům z celé země.

25.10.2013

Modulární Tier 3 datacentrum pro Nextel dodané na klíč

Společnost Nextel Engineering, přední španělský poskytovatel systémové integrace, vývoje softwaru a outsourcingu IT služeb, otevřel nové cloudové datacentrum v Madridu, datacentrum je kompletně vybudováno na modulárním řešení AST Modular.

25.10.2013

Energeticky nejúspornější datacentrum světa je od AST Modular

Nejčastěji skloňovanými termíny v souvislosti se světem moderních datacenter jsou modularita, mobilita a zelená řešení. Modulární datacentra od AST Modular, která naleznete v nabídce společnosti COMPLETE CZ, představují čirou esenci uvedených pojmů.

29.7.2013

Potřeba energeticky optimalizovat datová centra v poslední době rychle vzrůstá

Moderní datová centra nejsou již dávno pouze platformou pro hostování, e-mailu, souborových serverů, webových služeb či korporátních databází. Větší část jejich nájemníků dnes naopak tvoří cloudové služby, velká data a různé další globálně distribuované technologie. To dramaticky mění návyky v provozu datových center, ušetřit lze zejména vhodně postaveným chlazením.

9.6.2013

COMPLETE CZ posílil o nového obchodního ředitele

Nejnovějším členem vedení společnosti COMPLETE CZ se stal Ivan Karas, který byl s platností od 15. května 2013 jmenován na pozici obchodního ředitele.

19.5.2013

Společnost Alexander Forbes postavila špičkové zelené TIER 3 datacentrum pouze na technologiích Schneider Electric

Alexander Forbes, renomovaná finanční společnost specializující se na krátkodobé a dlouhodobé pojištění a mezinárodní investiční produkty, vybudovala ve svém ústředí ve Stantonu unikátní zelené datacentrum s TIER 3 certifikací pouze na hi-endových technologiích od jediného dodavatele. Pro nás je zajímavé, že k dosažení certifikace pomohly za oblast chlazení také technologie, které jsou běžně v nabídce a realizovaných implementacích COMPLETE CZ.

2.5.2013

Ještě efektivnější zdroje chladu

Společnost COMPLETE CZ na český trh uvádí nejmodernější generaci blokových chladicích jednotek Uniflair s turbokompresory Danfoss Turbocor.

30.4.2013

Proč nepodceňovat průtok vzduchu při optimalizaci chladicí kapacity Datacentra

Nová prostředí datových center jsou navrhována a stavěna tak, aby podporovala velké množství uživatelů. Očekává se, že si tyto infrastruktury poradí s velkými objemy práce a budou schopné distribuovat data a informace po celém světě.

8.2.2013

Přímé volné chlazení s DX i CW

COMPLETE CZ představuje další variantu vysoce efektivního a cenově dostupného chlazení datových center – AST Direct Free Cooling.

1.11.2012

COMPLETE CZ slaví 10 let novou CI

Společnost COMPLETE CZ spol. s r.o. si v roce 2012 připomíná deset kompletních let na českém trhu. Při této příležitosti přijala nové logo a firemní identitu.

13.8.2012

Natural Free-Cooling s PUE 1,07

Unikátně efektivní a přitom vysoce bezpečné řešení volného chlazení datových center a dalších technologických prostor je již v ČR.

1.2.2012

Efektivní chladicí bloky

Společnost COMPLETE CZ na český trh uvedla novinku v oblasti efektivního chlazení datových center.

1-20/23 stránka: 1 [ ]