COMPLETE CZ posílil o nového obchodního ředitele

Datum: 9.6.2013
Nejnovějším členem vedení společnosti COMPLETE CZ se stal Ivan Karas, který byl s platností od 15. května 2013 jmenován na pozici obchodního ředitele.

Ivan KarasIvan Karas se pohybuje v oboru vytápění, klimatizace a vzduchotechniky šestým rokem. Před nástupem do společnosti COMPLETE CZ působil jako obchodní ředitel divize TZB ve společnosti CIUR a.s., kde vedl obchodní tým operující na trzích v České republice a na Slovensku, vymýšlel marketingovou strategii a staral se o klíčové zákazníky. V rámci své profesní kariéry získal také řadu zkušeností z auditorské a poradenské oblasti v české pobočce renomované mezinárodní poradenské sítě KPMG, kde zodpovídal za finanční a procesní audit se specializací na zakázky z oblasti software compliance auditu.

„COMPLETE CZ je po deseti letech své existence silná a stabilní společnost, desetileté výročí ale zároveň také působí jako značná výzva k tomu posunout byznys společnosti na novou úroveň,“ popisuje své cíle ve společnosti Ivan Karas.

Ivan Karas vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor Fyzika povrchů a ionizovaných prostředí, hovoří plynně anglicky a maďarsky, je ženatý, má dvě děti a mezi jeho koníčky patří matematika, fyzika, informatika, finance, squash, fotbal.