COMPLETE CZ slaví 10 let novou CI

Datum: 1.11.2012
Společnost COMPLETE CZ spol. s r.o. si v roce 2012 připomíná deset kompletních let na českém trhu. Při této příležitosti přijala nové logo a firemní identitu.

Nové logo a firemní identita ještě výrazněji odráží aktuální pozici společnosti COMPLETE CZ jako tvůrce kompletních řešení infrastruktury pro ICT řešení a dodavatele zařízení z oblasti techniky prostředí přátelských k životnímu prostředí a rozpočtům majitelů.

V uplynulé dekádě byla společnost COMPLETE CZ u celé řady významných staveb v ČR. Navrhla a dodala techniku prostředí do desítek komerčních a rezidenčních budov, škol, úřadů a nemocnic. Zajišťuje příjemné klima v OC NISA v Liberci, OC Vaňkovka, OC Futurum v Brně a dalších. Její zařízení chladí stovky BTS stanic mobilního operátora Vodafone. Přispěla k rozvoji řady komerčních datových center, např. T-Systems (dříve Pragonet) a CE Colo (dříve Sitel) a několika datacenter ve Škoda Auto, České spořitelně či Jaderné elektrárně Temelín. Navrhla a dodala non-IT infrastrukturu pro desítky dalších datových center a serveroven.

V průběhu roku 2012 se společnost COMPLETE CZ přestěhovala do nových, větších a moderně vybavených prostor, od listopadu 2012 používá nové logo a firemní identitu:

Nové logo obsahuje symbol kruhu, který nejlépe vystihuje „kompletnost" jejích řešení, použité barvy zase odkazují k moderním ekologickým a ekonomickým řešením s dominantním podílem systémů chlazení a péče o vhodné klima pro lidi a ICT technologie. Nová forma prezentace odráží posun společnosti ke "tvůrci řešení" - řešení kompletních i dílčích, efektivních, ekologických a hlavně šitých zákazníkům na míru.