Společnost COMPLETE CZ výhradním distributorem výrobce Climaveneta pro IT chlazení a výrobce Shuangliang pro Českou republiku a Slovensko

Datum: 9.3.2015

Climaveneta patří mezi vedoucí evropské společnosti v oboru HPAC. Firma na trhu operuje již déle jak 40 let.  Podstatnou součást portfolia výrobce Climaveneta tvoří systémy přesné klimatizace a chlazení  datových center. Společnost COMPLETE CZ je nyní výhradním distributorem pro Českou republiku a Slovensko pro portfolio produktů z oblasti přesné klimatizace a chlazení datových center.

 Shuangliang je přední čínský výrobce, která poskytuje široké portfolio produktů z oblastí jako je úspora energie a čerstvé vody v budovách, absorpční chillery, destilátory mořské vody a tepelné výměníky. Společnost, která na trhu operuje od roku 1982, dnes představuje světovou jedničku v oblasti výroby absorpčních chillerů, které jsou na domácím trhu certifikovány k dodávkám pro vládní či armádní účely. COMPLETE CZ v České republice a na Slovensko nabízí především absorpční chillery.