Certifikáty a členství

Společnost COMPLETE CZ zavedla a úspěšně řadu let udržuje systém řízení jakosti dle požadavků ČSN EN ISO 9001. Hlavní oblasti, ve kterých usilujeme o vysoké standardy, a zvolené přístupy shrnuje naše politika jakosti, ke stažení zde. Certifikát zde. English version here.

iso14001

Dále společnost COMPLETE CZ zavedla systém environmentálního managementu odpovídjající standardu ČSN EN ISO 14001:2005 v oblasti "Technické poradenství, dodávky, zprovoznění, servis HVAC a ICT zařízení a systémů. Certifikát ke stažení zde. English version here.

Vzhledem k tomu, že naší firmě není životní prostředí lhostejné a uvědomujeme si svou sociální zodpovědnost, zapojili jsme se do projektu třídění a recyklace Zelená firma. Více o projektu zde, certifikát ke stažení zde.

Společnost COMPLETE CZ se zapojila rovněž do systému EKO-KOM, který zajišťuje sdružené plnění povinnosti zpětného odběru a využití odpadů z obalů. Více zde.

Certifikační orgán TÜV Saarland potvrdil, že společností COMPLETE CZ dodávaný systém chlazení technologií s vysokou hustotou UNILFAIR je efektivní a spolehlivé řešení pro zátěže až 40 kW na jeden rack s vysokou kvalitu zpracování. Více zde.

Řada produktů nabízených společností COMPLETE CZ je certifikována organizací Eurovent. Nezávislá certifikační autorita pravidelně kontroluje výrobcem udávané výkony a provozní parametry produktových řad značek: Aermec, LU-VE a Mitsubishi Heavy Industries. Více zde.

Cílem členství COMPLETE CZ v profesním sdružení ICT Unie je přispět svým hlasem a zkušenostmi k propagaci skutečně efektivních „zelených" řešení, která přináší užitek jejich uživatelům i životnímu prostředí obecně. Více zde.