COMPLETE CZ je členem ICT Unie

Datum: 13.8.2010

Vzhledem ke své pozici na trhu a zaměření na projekci a dodávky finančně a energeticky efektivních řešení infrastruktury výpočetních a komunikačních center, se společnost COMPLETE CZ rozhodla připojit k ostatním významným firmám v profesním sdružení ICT Unie. Cílem členství je přispět svým hlasem a zkušenostmi k propagaci skutečně efektivních „zelených" řešení, která přináší užitek jejich uživatelům i životnímu prostředí obecně.

Společnost COMPLETE CZ může díky přímé vazbě na výrobce, jako je AERMEC, APC, AST, LU-VE, Mitsubishi Heavy Industries, RITTAL, SAIFOR a UNIFLAIR, zákazníkům nabízet kompletní, spolehlivá a přesně podle jejich potřeb vyladěná řešení. Jedná se především o infrastrukturu datových center, včetně efektivních zdrojů chladu, přesné klimatizace, rozváděčů, napájení a fyzického zabezpečení, a o systémy klimatizace, chlazení, vytápění a větrání obchodních, rezidenčních a technických prostor.

ictu

ICT UNIE (Sdružení pro Informační Technologie a Telekomunikace - ICT UNIE o.s.) představuje patrně nejvýznamnější profesní sdružení v oblasti ICT v České republice. ICT UNIE navazuje na činnost a cíle organizací SPIS a APVTS. Počátkem roku 2010 se obě asociace sloučily a vytvořily silnější a modernější uskupení firem a subjektů z oblasti ICT (informační a telekomunikační technologie), které bude schopno ve větší míře zastupovat zájmy ICT průmyslu nejen vůči státním a veřejným institucím, ale také prosazovat informační technologie tak, aby byly prospěšné občanům a podnikatelům v ČR. ICTU má přes osmdesát členů a prezidentem je Svatoslav Novák.